Sala konferencyjno-szkoleniowa
Strona główna:»Inkubator»Aktualności
Aktualności

Stowarzyszenie Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych E-NTERPISE, działające przy Inkubatorze Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach serdecznie zaprasza mieszkanki terenów wiejskich powiatu tarnogórskiego, a w szczególności mieszkanki Tworogu do udziału w bezpłatnym szkoleniu z tematyki „Elastyczne formy zatrudnienia”.

 

Celem seminarium jest uzyskanie wiedzy nt. elastycznych form zatrudnienia, a także możliwości założenia własnej firmy. Kobiety uzyskają informacje o nietypowych formach zatrudnienia charakteryzujących się elastycznością czasu i miejsca pracy, formach stosunku pracy (preferowanie kontraktów cywilnoprawnych ponad tradycyjnymi umowami o pracę), formach relacji pracownika z pracodawcą (telepraca), wynagrodzeniach (zadaniowe) i zakresie pracy (praca zadaniowa, dzielenie się pracą). Zaprezentowane zostaną także zalety prowadzenia własnej działalności gospodarczej jako alternatywnej formy zatrudnienia.

 

Szkolenie odbędzie się 17.09.2012r., o godz. 15:00, w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Świerklaniec, ul. Źródlana 3

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 14.09.2012r. pod nr tel. 32 393 29 65,

e-mail: biuro.enterprise@gmail.com

 

Spotkanie to jest pierwszym z cyklu spotkań prowadzonych w ramach projektu „Kobieta aktywna zawodowo”. Tematyka szkoleń ma na celu podniesienie aktywności zawodowej kobiet naszego powiatu. Projekt współfinansowany jest ze środków Programu „Działaj Lokalnie VII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce oraz Forum Młodzieży Samorządowej.

 

W październiku i listopadzie zapraszamy na szkolenia pt.:

1.Godzenie życia zawodowego z rodzinnym.

2. Prawo pracy dla kobiet.

3. Poszukiwanie indywidualnej ścieżki bycia liderką.

 

Serdecznie zapraszamy!

 
Pozostałe wiadomości
Aktualne projekty:
    Realizacja: Organic Studio
    Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
    ul. Sienkiewicza 49, 42-600 Tarnowskie Góry / tel.: (032) 393 29 52, fax. (032) 393 29 50
    Licznik odwiedzin: 1624758